23.04.2016 19:00
MFK Ružomberok - Michalovce

Obec Ludrová, OZ Ludrovská iniciatíva, redakcia novín Ružomberský hlas, fanklub Concordia 1906 a Mestské lesy Ružomberok pozývajú všetkých, ktorým nie je ľahostajné naše životné prostredie, konkrétne vzhľad a (ne)poriadok v Ludrovskej doline, aby priložili ruku k dielu už túto sobotu na akcii Čistenie Ludrovskej doliny.

Ludrovská dolina je jedným z najkrajších miest v Ružomberskom okrese. Majestátny Salatín, masívne Hučiaky, bohatá flóra a fauna zdobia tejto jedinečný kút Liptova, ktorý je vyhľadávaný turistami v každom ročnom období.

Pri príležitosti Medzinárodného dňa Zeme 2016 spojili sily viaceré organizácie, aby spoločne, s prispením dobrovoľníkov, upratali a vyčistili vstup do Ludrovskej doliny, až po koniec známej „rovinky“. Príďte aj vy už túto sobotu 23. apríla, o dobrú náladu nebude núdza, usporiadatelia sa vďaka Mestským lesom Ružomberok postarali aj o občerstvenie v podobe chutného guľášu.

Stretneme sa už ráno od ôsmej pri ihrisku OŠK Ludrová, a po dobre vykonanej práci a zaslúženej odmene (možno aj orosenej) pôjdeme spoločne fandiť MFK Ružomberok v zápase proti Zemplínu Michalovce (19:00)...
16.04.2016 19:00
MFK Ružomberok - MŠK Žilina

Všetci na štadión do sektorov a hlavne do Géčka! Najdôležitejší zápas jari, ktorý pravdepodobne rozhodne o vytúženej pohárovej Európe po 10 rokoch čakania, o to viac že v zápase sa stretneme s naším severným susedom!

Tam nesmieš chýbať!
Sektor G najneskôr 18:45
Srdce mojeee, pre Ružu bijeee
01.04.2016 18:00
MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava

Šláger Jari je tu! Ružomberok privíta Trnavu a Concordia 1906 Bílych Andelov. Toto bude KTO Z KOHO! Vypredávame SEKTOR G, ale pozor, kapacita je obmedzená len na 250 miest! Pochod, pyro, choreo, víťazstvo. 1.apríl BUDE NÁŠ!

Vstupenky do nášho sektoru G sú v predaji v Concordia Pube! Žiadne rezervačky sa žiaľ nedajú akceptovať, pretože lístkov je už predaných vyše 100 a je o ne veľmi veľký záujem! Ak teda chceš hučať s nami a zaplniť sektor, neváhaj a bež si ich zakúpiť. POZOR, VSTUPENKY BUDÚ PREDANÉ LEN AKTÍVNYM FANÚŠIKOM! Cena vstupenky pre aktívneho fanúšika je LEN 2,00 Eur.

19.03.2016 17:00
FK Senica - MFK Ružomberok

Tradičný výjazd do Senice pokoriť hrdzavú úniu! Buď tam spolu s nami, len za smiešnych 5,00 Eur za cestu aj lístok!
Tak, ako v prvom jarnom kole Fortuna ligy, aj v Slovnaft Cup-e sme začínali jar zápasom v Zlatých Moravciach. Vydarený výjazd z ligy bolo treba po necelých troch týždňoch zopakovať, no v pracovný deň je to vždy náročnejšie, zvlášť ak meteorológovia celý čas strašia snežením a pri troche „šťastia“ možno aj neprejazdnými Donovalmi. Pôvodné úvahy preto vraveli o pár autách. Záujem fanúšikov a aj klubu bol však podstatne väčší. Klub sa rozhodol poskytnúť autobus a aj bezplatné lístky do sektoru hostí.

Autobus sa podarilo naplniť takmer do posledného miesta a niektorí fanúšikovia cestovali aj individuálne. Výsledkom bolo približne 60 priaznivcov v sektore hostí. Cesta posádky v autobuse prebiehala pomerne rýchlo, no pred štadiónom sme vystupovali necelú minútu pred výkopom. Vďaka ústretovosti domáceho klubu sa však dostávame do sektoru spolu s úvodným hvizdom a od úvodu dávame najavo našu prítomnosť. Hoci v kotli chýbajú viacerí ťahúni, ktorých absenciu miestami poznať, nechýba odhodlanie a nový bubon. V 10. minúte je Liptovský Messi faulovaný v šestnástke a Tomáš Ďubek premieňa pod naším sektorom pokutový kop. Po tomto momente má však na trávniku na vrch súper a ani fandenie nie je celkom ideálne, za čo prichádza trest v podobe vyrovnania. Našťastie v 39. minúte sa znova vo veľkom vápne ujal lopty náš Messi – Miloš Lačný a strelou z ostrého uhla, pred ktorou čaká väčšina zúčastnených skôr autové vhadzovanie, vracia Ružu do vedenia 2:1. V tej chvíli naberá naša hra aj fandenie ten správny náboj a trvá to až do konca polčasu.

V druhom polčase sa na ukazovateli skóre nič nezmenilo. Naši hráči si vypracovali niekoľko šancí, ktoré sa neskončili gólom. Súper sa snažil niečo spraviť s výsledkom, ale obrana ho nepustila do čistejšej šance. Na celom štadióne bolo prítomných 423 divákov a tak mali naše pokriky výbornú ozvenu, aj keď radšej by sme videli plné hľadisko.

Záverečný hvizd znamená postup medzi štyri najlepšie tímy Slovnaft Cup-u, nasleduje ďakovačka a cesta domov, ktorá sa hlavne v jej druhej polovici mení na oslavu postupu.